Puhkemaja Loora (Pilt 1) on 2005. aasta kevadel valminud väike  mugav puhkemaja, kus asuvad kaks teineteisest eraldatud majutusruumi (Loora 1 ja Loora 2). Kummalgi ruumil on eraldi sissekäik õuest, kuid samas on ka nende vahel uks, mida võib suurema seltskonna majutuse korral avada. Eriti sobib ta majutuseks autoga reisivatele lastega peredele.  Maja asub Pärnu vaikses eramajade piirkonnas, 3 - 4 kilomeetri kaugusel rannast ja keskusest.

Pilt 1

Vaata suuremat kaarti

      Kahe pere majutuse korral on mõlemal kasutada eraldi köök, WC ja duðiruum. Loora 1-s on viis (3 üksikut ja 1 kaheinimese voodi) ja Loora 2-s  neli (2 üksikut ja 1 kaheinimese voodi) statsionaarset magamiskohta. Voodid on varustatud teki, padja ja linadega (pildid 2 ja 3). Täiendavalt on kummaski võimalik lisada vähemalt 1 lisavoodi. Üksikud voodid asuvad teisel korrusel, kaheinimese diivan-voodi põhikorrusel, kus asub ka kööginurk ja muud abiruumid. Teine korrus on avatud esimesele korrusele.

    Puhkemaja on omaette ja ümbritsetud aiaga. Aias on grillimise võimalus ning terrass, kus on meeldiv värskes õhus einestada. Aias on ruumi lastele mängimiseks ja turvaline parkimiskoht 2-3 autole.

    Kesklinnast tulles on parim viis kohalejõudmiseks, kui sõita piki Riia maanteed ja keerata Pärnu raudteejaama ja  kaupluse „Rae” (Riia mnt. 271a) juurest paremale, Lennuki tänavale.  Puhkemaja Loora aadress on Lennuki 15a.

Pilt 2

Pilt 3

      Põhikorrusel on kamin juhuks, kui ilm läheb jahedaks, kööginurgas miniköök koos elektripliidi ja külmkapiga ning mikrolaineahi (pilt 4). Köök on varustatud kõigi esmavajalike toiduvalmistamisnõude ja –riistadega. Kummaski majutusruumis on ka televiisor ja väike raadio.

Pilt 4

Pilt 5

 

      Kohe puhkemaja Loora kõrval, aadressil Lennuki 15b, asub teine sarnane puhkemaja Teeny, kus on 6 majutuskohta ja erinevalt Loorast on seal külastajate kasutuses ka saun. Puhkemaja Teeny kohta saate täpsemat informatsiooni aadressilt www.teeny.ee.

 

Tere tulemast !